Відкрито другий набір на безкоштовну програму «Економіка, ринки та аналіз даних» для економічних журналістів

В рамках Центру реалізується модульна освітня програма з економіки, онлайн-курс “Як писати про економіку без помилок”, аналітичний центр вивчення проблем медіа та дискусійний клуб.

Centre for Excellence in Economic Journalism відкриває весняний набір на безкоштовну програму «Економіка, ринки та аналіз даних».

Програма розрахована на проактивних та амбітних журналістів, що прагнуть поглибити свої знання із економіки та фінансів, зрозуміти, як аналізувати ринки та компанії, а також дізнатися, як змусити дані «заговорити».

Найкращі викладачі, в тому числі професори KSE із західним PhD з економіки, представники бізнесу та урядовці нової формації, розкриють багато важливих питань, зокрема, розкажуть про те, що ж таке «податок на гріх» і яка з нього користь, що називають «безцінним активом» та хто ним володіє, звідки беруться гроші та куди вони діваються ;), які питання ставити СЕО компаній, а також що можуть робити ЗМІ аби досягти win-win рішення для розвитку як бізнесу, так і медіа та багато іншого.

Що на Вас чекатиме:

  • 8 модулів: Економічне зростання, Маленька відкрита економіка, Аналіз даних, Держава й економіка, Ринки, Фірми та їхні дані, Люди, ЗМІ
  • 16 годин роботи з даними
  • Практикум із фактчеку
  • Зручний формат навчання: 1,5 дні (друга половина дня у п’ятницю і повний день у суботу) кожен 2-й тиждень
  • Робота у групах і практичні завдання

#журналісти_впливають #ceej

Реєстрація на програму відкрита до 9 березня.

РАЗРОБКА САЙТУ: ESTET DESIGN GROUP